You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

YouV ROLEPLAY [LSSD, Lost MC, SoA, LSMS Alımları açıktır]

YouV ROLEPLAY [LSSD, Lost MC, SoA, LSMS Alımları açıktır]

Yeni Üye
RE: YouV ROLEPLAY [LSSD, Lost MC, SoA, LSMS Alımları açıktır]
YouV ile Gerçek Bir Kasaba Deneyimine Hazır Mısın?
Kasabanın hikayesine yön verecek bir hikayen ya da davranışın var mı?
Yazılmış bir hikayeyi değil kendi hikayeni canlandırmaya hazır mısın? -
Şehrin gürültüsünden ve kaosundan uzak, yepyeni bir rol deneyimi! -
Arkadaşlarınız ile Kasaba hayatında daha çok SosyalRP yaparak, dağ ve orman havası ile buluşan okyanusun keyfini çıkaracağınız, belki de okyanus manzaralı evinizde uyanacağınız bir hikaye sunuyoruz. -
Hikaye orta ve üst kasabayı, harika manzaralı yolların sizi götürdüğü bir çok dağlık bölgeyi içeriyor. -
Burada hikayenizi yazarak bir Cowboy ya da Cowgirl olabilirsiniz. Texaslı bir Sheriff, sadece çöplerden geçimini sağlayan bir homeless, Surfer aracı ile kamp kuran bir Hippi ya da aranan bir illegal olabilirsiniz.
MC lerde motorunuzu sürebilir, mekanlarını işletebilirsiniz. -
Ya da dışarıda kar ve fırtına varken tüm kasabanın sizin barınıza gelip müzik dinlediği bir pub sahibi olabilirsiniz. -
Kendi ticari şirketinizi kurarak bir patron olabilir, kasabanın önde gelen kişilerinden olarak kasaba meclisinde söz sahibi olabilirsiniz. - Söyleyeceklerimiz dışında gerçek hayata uygun, hayal gücünüzü kullanarak yepyeni bir hayata başlayabilirsiniz. İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.