Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Fivemci
En son düzenleme: 29-06-2022, 16:15 vortexbey.
WL BAŞVURULARI AÇILDI.
1 Temmuz Cuma günü sunucumuzu BETA olarak siz değerli Whitelist oyuncularımıza açıyoruz.● VLRP Mantığı ve Amacı Nedir ?
- VLRP projemiz 10 Aralık 2021 itibariyle çalışmalarına başladığımız bir FiveM Roleplay sunucusudur. Yaklaşık olarak geçen 6 ay içerisinde projemizi tecrübeli yönetim ekibimiz sayesinde eksiksiz hale getirdik. Kendimize özel script, sistemler yaptık ve sizlerle buluşturmaya karar verdik ve sabırsızlıkla bekliyoruz.● VLRP Ekibi Kimdir ?
- Kendi hakkımızda söyleyebileceğimiz ilk şey, işimizi severek yaptığımızdır. VLRP olarak bizler, 3 Yıldan daha üzün süredir beraber olan bir yönetim ekibiyiz ve roleplay hakkında zamanında yaşadığımız haksızlıklar engeller durumundan dolayı bu projeye başladık, gerek sistemsel özellikler gerek kurallar , roller , düşüncelerimiz konusunda sizlere Muazzam Roleplay deneyimini yaşatmak için birleşmiş bir ekibiz.- Yaptığımız işleri beğenmezsek ve size uygun olmayacağını rol keyfini düşereceğini düşündüğümüz sürece sunmuyoruz. Çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Fakat biz bu sorunlara karşı ayakta durarak kestirip atmak yerine en iyi şekilde çözüm bularak sizlerin rol keyfini en iyi hale getirmeyi hedefliyoruz.● Nasıl başvuru yapabilirim?
- Sunucumuza Discord adresimize gelerek başvuruda bulunabilirsiniz bu sistem çok yakında Web Sitesi olarak değişecektir geliştirilme aşamasındadır. [color=var(--text-link)]https://discord.gg/FYF8r9NRSq[/color]● Sunucuda P2W Donate var mı?
- Sunucumuzda P2W Durumu yoktur fakat Donate mevcuttur onlarında nasıl olduğunu açıklıyayım Donate ile kesinlikle silah vs. P2W oluşturabilecek şeyler asla yoktur. Donate ile verilen Ürünlerimiz Modlu Araçlardır Üst segment spor Modlu Araçlarımız Donate atmadan alabileceğiniz Modlu Araçlarımızda Vardır. Diğer donate seçeneklerimiz Özel Telefon Numarası , Özel Plaka vs. tarzı şeylerdir P2W Durumu Asla yoktur.Not : Güncellemelerimiz Bu Konu Altında Paylaşılacaktır
No2 : 40+ Whitelistimiz Mevcuttur Şuanda Aradığımız Ekipler LSPD Ekibi Gang Ekipleri Aranmaktadır Ekibiniz Varsa Sizleride Bekleriz Discord Adresimize Gelerek Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.
Sunucu içerisinde bulunan bazı Script örnekleri;

Alıntı
1 Ziyaretçi
Task