You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

[ÜCRETSİZ] LUA KODLARINIZI ŞİFRELEME

[ÜCRETSİZ] LUA KODLARINIZI ŞİFRELEME

Yeni Üye
RE: [ÜCRETSİZ] LUA KODLARINIZI ŞİFRELEME
Merhabalar iyi forumlar, sifreleme methodu icin bir kac arkadaşımın bana gösterir misin? nasıl lisanslıyabiliriz gibi sorularına yanıt olması icin bu tarz bir konu başlığı açtım, öncelikle işlemleri anlatıyorum, işlem cok basit.

KOD :


Kod:[ISPOILER]local a=[[
print("Replace this line with the script you want to obfuscate.")
]]

a="--// Decompiled Code. \n"..a;function Obfuscate(b)local c="function IllIlllIllIlllIlllIlllIll(IllIlllIllIllIll) if (IllIlllIllIllIll==(((((919 + 636)-636)*3147)/3147)+919)) then return not true end if (IllIlllIllIllIll==(((((968 + 670)-670)*3315)/3315)+968)) then return not false end end; "local d=c;local e=""local f={"IllIllIllIllI","IIlllIIlllIIlllIIlllII","IIllllIIllll"}local g=[[local IlIlIlIlIlIlIlIlII = {]]local h=[[local IllIIllIIllIII = loadstring]]local i=[[local IllIIIllIIIIllI = table.concat]]local j=[[local IIIIIIIIllllllllIIIIIIII = "''"]]local k="local "..f[math.random(1,#f)].." = (7*3-9/9+3*2/0+3*3);"local l="local "..f[math.random(1,#f)].." = (3*4-7/7+6*4/3+9*9);"local m="--// Obfuscated with LuaSeel 1.1 \n\n"for n=1,string.len(b)do e=e.."'\\"..string.byte(b,n).."',"end;local o="function IllIIIIllIIIIIl("..f[math.random(1,#f)]..")"local p="function "..f[math.random(1,#f)].."("..f[math.random(1,#f)]..")"local q="local "..f[math.random(1,#f)].." = (5*3-2/8+9*2/9+8*3)"local r="end"local s="IllIIIIllIIIIIl(900283)"local t="function IllIlllIllIlllIlllIlllIllIlllIIIlll("..f[math.random(1,#f)]..")"local q="function "..f[math.random(1,#f)].."("..f[math.random(1,#f)]..")"local u="local "..f[math.random(1,#f)].." = (9*0-7/5+3*1/3+8*2)"local v="end"local w="IllIlllIllIlllIlllIlllIllIlllIIIlll(9083)"local x=m..d..k..l..i..";"..o.." "..p.." "..q.." "..r.." "..r.." "..r..";"..s..";"..t.." "..q.." "..u.." "..v.." "..v..";"..w..";"..h..";"..g..e.."}".."IllIIllIIllIII(IllIIIllIIIIllI(IlIlIlIlIlIlIlIlII,IIIIIIIIllllllllIIIIIIII))()"print(x)end;do Obfuscate(a)end[/ISPOILER]1 : repl.it sitesine giriş yapıp, lua dilini seciyoruz.2 : secili olan kısma kodlarımızı yapıştırıyoruz ve sağda göründüğü gibi karmaşık bir hale geliyor ve bu da kırılmasını zorlaştırıyor.

ÖRNEK

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.