You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ücretsiz Fivem Paket Scripti Optimize Edilmiş

Ücretsiz Fivem Paket Scripti Optimize Edilmiş

Fivemci
RE: Ücretsiz Fivem Paket Scripti Optimize Edilmiş
FiveM Ücretsiz Sorunsuz OneSync+ 128 Kişiye Tamamen Optimize Şehir/Kasaba Sunucu Paketleri İndir - 2019 - 2020

Bu Konumuza da mutlaka göz atın: Tamamen Hatasız Özenle Toplanmış FiveM Şehir Paketi (ÜCRETSİZ)

Tamamen 128 kişiliğe optimize paketlerdir. Üzerinde değişiklik ve oynama yaparak çok daha güzel işler çıkarabilirsiniz. Satın alabileceğiniz paketlere oranla potansiyel olarak çok yüksektedir.

Kasaba Sistemi
Demo IP: 185.126.178.56:30130
Link: Drive - Kasaba Sistemi

Şehir Sistemi
Demo IP: 185.126.178.56:30120
Link: Drive - Şehir Sistemi

Database
Database - essentialmode

Server dosyaları içerisinde bulunan sql yedeklerini yüklemenize gerek yok, hatta silebilirsiniz. Burdan paylaşmış olduğum database'i kullanmanızı tavsiye ederim. En güncel ve boş hali buradakidir.

Dosyaların içerisinde kullanmış olduğum Fx Control programı da bulunmakta. Belirtmeyi unutmuşum. Onunla ilgili probleminiz olursa alttaki konudan ulaşabilirsiniz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.