Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Administrators
En son düzenleme: 14-08-2021, 13:37 admin.
Fivem Silah Kodları

Online ortamda oyun oynamak isteyenler için tercih edilen GTA 5 yeni serisi ile oyun severlerin birbirinden farklı rollerde tercih yapmasını sağlamaktadır.

Oyunda yer alacak olan her oyuncu fivem silah kodları ile gerekli olması halinde en uygun seçenekleri tercih edebilir. Bunun yanı sıra özellikle diğer oyunculara karşı girmiş olduğunuz role uygun şekilde hareket etmeniz sağlanmaktadır.

Birbirinden farklı şekillerde hazırlanmış olan komutlar veya kodlar özellikle silah kullanmak isteyen oyuncular için yapılacak tercihlerde uygun kodun yazılması ile istenilen sonucun alınmasını sağlamaktadır. Oyunda kullanılabilecek çok sayıda farklı silah seçeneği bulunmaktadır. En uygun silahın belirlenebilmesi için hazırlanmış olan kodların kullanımı sağlanmaktadır.

Fivem Nedir?

Anlam olarak five ve M şeklinde hazırlanmış olan oyun 5 multiplayer olarak dönüştürülebilir. Yeni seri özellikle oyun severlerin birbirinden farklı rol seçenekleri ile hareket etmesine olanak sağlamaktadır. Oyunu ilk defa oynayacak olanlar fivem forum sayesinde oyun hakkında merak ettikleri her türlü bilgiye ulaşım sağlamaktadır. Tamamen güvenli bir şekilde işlem yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Online ortamda özellikle oyun keyfini kesintisiz olarak yaşamak isteyenler için tercih edilebilecek oyun seçenekleri arasında yer almaktadır. Oyun hakkında ilgi çekebilecek her türlü paylaşım forum üzerinden yapılmaktadır. Aynı zamanda forumda diğer oyuncularla sohbet etme imkanı sunulmaktadır. Paylaşım yapmak ya da sohbete dahil olmak isteyen kullanıcılar platforma kayıt olabilirler.

Fivem Forum

Türkiye'de ilk ve tek olan fivem forumu oyun severleri bir araya getirmek amacıyla hazırlanmıştır. Oyunla ilgili merak ettiğiniz bilgiler forumda paylaşılmaktadır. Aynı zamanda sahip olduğunuz bilgileri paylaşmanız sağlanmaktadır. Forum üzerinden paylaşım yapmak ya da oyun hakkında bilgi almak isteyen oyun severler foruma kayıt olarak almış oldukları kullanıcı bilgileri ile foruma erişim sağlayabilirler.

Değişen rol seçenekleri sayesinde oyuncular farklı rollere sahip olabilirler. Oyunda kullanılacak olan silah kodları ya da oyunda yapmış olduğunuz işlemlere göre değişen terimler gibi özellikle ihtiyaç duyabileceğiniz bilgiler forumda paylaşılmaktadır. Bu sayede kısa sürede daha fazla bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır. Detaylı araştırma yapmak isteyenler birbirinden farklı konu başlıkları altında yer alan içeriklere kolayca ulaşım sağlayabilirler.

Gta 5 FiveM Nedir?

GTA 5 oyununu sevenler için piyasaya sürülmüş olan oyun serisidir. Çoklu oyunculu oynama imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda farklı rol seçenekleriyle oyun severlerin istedikleri rollerde oyuna dahil olmasını sağlamaktadır. Türkiye de ilk ve tek olan fivem turk forumu sayesinde GTA 5 fivem oynamak isteyenler her an daha fazla bilgi ve paylaşıma ulaşım sağlamaktadır.

Arkadaşlarınızla oyun oynarken ya da oyunda daha ileri seviyelere ulaşmak istediğinizde kullanacağınız kodlar ihtiyaç duyduğunuz silahlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Hazırlanmış olan her kod farklı seçenekler için kullanılmaktadır. Oyunda iyi olan oyuncular sahip oldukları bilgileri diğer oyuncularla paylaşarak onlara forum üzerinden yardım edebilirler.
Lütfen forum kurallarına aykırı davranmayalım.
Teşekkürler.
[Resim: daStqy.gif]
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task