You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

RE: FinderPoint (El ile işaret Etme)

RE: FinderPoint (El ile işaret Etme)

Üye
RE: FinderPoint (El ile işaret Etme)
Merhaba arkadaşlar türkçe çevirisi olmadığından gerekli kaynaklar'da paylaşılmamasın'dan dolayı ihtiyacınız olacağını düşündüm paylaşmak istedim.

Kurulum: Esx klasörünün İçine atıyoruz ve Config üzerine Start veriyoruz bu kadar kolay gelsin.

Link : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Virus total : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

ScreenShot : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir![Resim: 16XpPG.png]
Son Düzenleme: 03-03-2021, 13:04, Düzenleyen: admin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.