You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

RE: BLİZZARD RP l YÜKSEK FPS l discord.gg/bzrp

RE: BLİZZARD RP l YÜKSEK FPS l discord.gg/bzrp

Fivemci
RE: BLİZZARD RP l YÜKSEK FPS l discord.gg/bzrp
AÇILIŞ TARİHİ : 11.02.2021 OLAN SUNUCUMUZUN KAYITLARI AÇILMIŞTIR.

Blizzard Roleplay yetkili ekibi EDRP,EİGHTBORN,VORP gibi sunucularda oynamış, çeşitli karakterlere hayat vermiş ve bunu yaparken girdiği serverlarda en çok nelerin tiksindirici olduğunu ,yaptığımız rolün kalitesini nelerin bozduğunu ve nelerin '' YETER ARTIK BIRAKICAM FİVEMİ '' dedirttiğini çok iyi biliyoruz .

Bu gözlemlerimizden yola çıkarak kuracak olduğumuz aşşağıda özelliklerini belirttiğimiz sunucumuzda sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.BLİZZARD ROLEPLAY :

◼ Sunucumuzun bütün masraflarını kendimiz karşılamamıza rağmen bütçe ile alakalı bir sorunumuz olmadığını belirtmek ve sunucumuzda pay2win olmayacağının müjdesini vermek isterim.

◼ Rol kalitesini düşüren, insanlara bunun bir oyun olduğunu unutturan ( MAFYA , KARTEL , BARON , BANKER , AİLE ) gibi rollere sunucumuzda yer verilmeyecektir .

◼ Sunucumuzda Ballas,Grove,Bloods,Vagos çetelerine yer verilecektir ancak hiçbir zaman kaliteden ödün verilerek '' aa bunlar ekip 15 kişiler alalım bunları '' denilmeden alımlar yapılacak ve alınan kişiler mensubu olduğu çetelerin hikayelerine göre davranacaklardır.

◼ Sunucumuzun temeli ''HARD RP '' üzerine kurulu olucak ancak illegal rollerde polisten kaçarken kaza sistemimiz rolün çabuk bitmemesi ve karşılıklı keyif alınabilmesi için ''ARCADE '' olacaktır .

◼ Sunucumuzda pay to win ilkesini asla benimsemeyeceğimizi belirtmek ve bunun yanı sıra full optimize modlu araçları oyun içi paraylada alabileceğinizin müjdesini vermek isteriz.(Hepimiz sıkılmadık mı bu altın kaplamalı ak47 ve bmw paketi satılan sunuculardan Wink)

◼ Sunucumuz 64 key olacaktır ancak içerideki kaliteli oyuncu sayısına göre arttırabiliriz . ( Saatlerce sıra bekletip kimsenin vaktinden çalamayız.)

◼ Temel amacımız içeride kaliteli rollerin dönmesi insanların hırs uğruna 7/24 farm yaptığı bir server değil oyuncularımızın çeşitli etkinlikler düzenlediği ve sosyal rollerin ön planda olduğu bir sunucu olmaktır.

◼ İçerideki kaliteli oyuncu kitlesi bizim için herşeyden önemlidir 50 kişi olsun ama low rp olmasın mantığıyla yaklaşıyoruz bu nedenle servera hiç bir zaman toxic oyuncu alınmayacak alım şartları saate göre değil rol bilgisine göre olacak ve çok çetin bir mülakatın ardından mülakatı kazanan oyuncular servera giriş yapabilecek.
PAKET TANITIM LİNK : 
SCRİPTLERİMİZ :

◼ DEPO EV SİSTEMİ.

◼ SATIN ALINABİLEN MARKET SİSTEMİ

◼ 3 FARKLI MOTEL SCRİPTİ

◼ GELİŞMİŞ LSPD SİSTEMİ VE ENDER GÖRÜLEN FULL OPTİMİZE POLİS KARAKOLU

◼ NADİR GÖRÜLEN İLLEGAL MESLEKLER

◼ NADİR GÖRÜLEN LEGAL MESLEKLER

◼ BANKA ARACI SOYGUNU

◼ MADDEX

◼ NADİR GÖRÜLEN MARKET SOYGUNU

◼ BÜTÜN İHTİYAÇLARIN KARŞILANDIĞI F3 SİSTEMİ

◼ KÖŞE TUT SİSTEMİ

◼ ARAÇ HIRSIZLIĞI SİSTEMİ

◼ FİGHT CLUP SİSTEMİ

◼ Karakterinizi güçlendirebileceğiniz GYM sistemi .(Bütün scriptleri değilde çok sık görülmeyen scriptlerimizi buraya yazdım zaten diğer telefon,vale vs vs yazmaya gerek yok onlar her server gibi buradada var :giggle: )

AÇILIŞ TARİHİ 11.02.2021  olan sunucumuza yukarıdaki şartların merak uyandırdığı ve alışılan sistemden sıkılan bütün dostlarımızı bekleriz

Herkese iyi forumlar Smile

discord.gg/bzrp
En son düzenleme: 20-06-2021, 15:16 Eser.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.