Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
NEXT RP
En son düzenleme: 24-05-2022, 22:36 NBRP.
NEXT Roleplay

NEXT RP nedir ?

NEXT RP olarak İnsanları bir kalıp içine sokmadan nasıl rol yapmak istiyorlarsa kurallar dahilinde kafalarında canlanan rolleri yapmalarına imkan vermekteyiz. Sunucumuzda aile, mafya, baron, kartel tarzı roller bulundurmuyoruz. Bu tarz roller yerine sunucumuzda 7+1 illegal oluşum veya custom gang açabilirsiniz. Eğer bir ekibiniz yoksa ve meslek sahibi olmak istiyorsanız sunucuya destek olarak çeşitli meslekleri işletebilirsiniz. Sunucumuz ARCADE-RP tabanlıdır ve Los Angeles şehrinde geçmektedir.

Neden NEXT Roleplay?
Sunucumuzda ilk önceliğimiz adil yönetim yani kimseye bir sebepten dolayı ayrımcılık yapmıyoruz. Kendi özgün fikirlerimizle sunucumuzu geliştiriyoruz.
● Polis işleyişiniz nasıl?
Ağırlıklı olarak Hard RP bir yapıyı benimsediğimiz için polislik sistemimizde de diğer sunuculara göre büyük farklılıklar mevcut, nedir bunlar? Geniş kapsamlı rol imkanı sunan bir polis sistemimiz mevcut; Memurlar hakkında tutulan raporlar, sahada bulunan supervisorlar, akademi eğitimleri, araç sürüş eğitimleri, silah eğitimleri, birimlere özel eğitimler, soruşturmalar ve toplantılar ile birlikte bir polis rolünü sadece kovalamacadan ibaret olmasını istemiyoruz.
● Departmanlar; Los Angeles Polis Departmanı (LAPD), San Andreas State Police (SASP), Los Angeles Sheriff Departmanı (LASD), San Andreas Park Ranger (SAPR), Department of Corrections(DoC).
● Birimler; Air Unite, TOM Unite, Marry Unite, Dedektif Büro, (Internal Affairs)İçişleri Birimi.
● Sertifikalar; Müzakere Teknik Eğitim, Field Training Officer (FTO).

DİSCORD ADRESİ: https://discord.gg/r3mUXhsqDZ
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task