You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Nest RP SUNUCU TANITIM! nestrp.com/discord

Nest RP SUNUCU TANITIM! nestrp.com/discord

Fivemci
Nest RP SUNUCU TANITIM! nestrp.com/discord
SUNUCU TANITIM YAYINI 15.05.2021 CUMARTESİ GÜNÜ 21:00 !!!
YAYIN ADRESİNİ DİSCORD SUNUCUSUNDAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ. İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!                                      Merhabalar, size Nest RP hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum.

Bildiğiniz gibi FiveM Roleplay topluluğunda genelde sunucular Fun - Arcade - Hard RP olarak ayrılır. Biz kendimizi Arcade kısmına daha yakın görüyoruz. Nest RP olarak benimsediğimiz temel bakış açımız şudur. Önceliğimiz takibi rol kalitesini en üst seviyelerde tutmak, bunun içinde gerekli sistem ve kuralları hazırladık. Rol ortamını bozan kişilere yönelik ağır yaptırımların olacağı bir sistemimiz olacak. Oyuncularımızı satır satır kurallar ile boğmak yerine Scriptler ile gerekli kısıtlama ve eşit şekilde rol yapabileceğiniz bir ortam hazırladık.

İkinci önceliğimiz oyuncularımızın eğlenmesi bu bizim için önemli çünkü saatlerinizi geçireceğiniz bir yerde eğlenmeniz bizi de mutlu edecektir. Evet burada rol yapıp bir karakteri canlandırıyorsunuz fakat bunu "oyun" oynayarak yaptığınızı unutmamanız gerekiyor.

Üçüncü olarak da sizlere kesintisiz kaliteli bir hizmet sunabilmek.

Genel olarak sunucu yapısından bahsedeyim. Script ve diğer sistem tanıtımları sunucu tanıtım konusunda olacak.
Yetkililerin kullandığı komutlar sadece kontrol amaçlı kullanılan temel komutlardır. Admin power dediğimiz oyuncular arası eşitliği tamamen bozan bir sitemimiz yok.
Aile, mafya, çete alımı satımı gibi bir sistemimiz yok.
Meslek sistemimiz tamamen rollerinize etki edecek ve sürekli etkileşimde kalacağınız şekilde ayarlandı.
Hobi meslekler ve sunucumuza özel meslek sistemimiz bulunmaktadır.
Sunucumuzda Craft sistemi bulunmakta. Temel sistemini ileriye dönük şekilde ayarladığımız geliştirmeye açık bir Craft sistemi kurulmuştur.
Kıyafet sistemimiz kendi hazırladığımız çok fazla çeşitli içeriği olan bir paket.
Sunucuda bulunan tüm araçların handling ayarları tekrardan kontrol edildi ve hepsi araç klasmanına göre ayarlandı.
Envanter sistemimiz ağırlık, durability ve silahların seri numarasının olduğu bir sistemimiz mevcut.
Sunucu optimizasyonuna çok önem verdik bunu sadece dikkat çekmek için yazmıyorum emin olabilirsiniz. Farkı göreceksiniz.
Polis sistemimiz oyunculara geniş rol imkanı sunuyor. Diğer sunucular gibi kalıplaşmış standart bir polis sistemimiz yok.
Kısaca bunlardan bahsetmek istedim çok fazla konuyu uzatmadan. Detaylı şekilde tanıtım ve sunucu açılış tarihi ile açılacak sunucu tanıtım formunda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. WL başvuruları site üzerinden gerçekleşecek.

Nest RP discord: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! (İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! )
Nest RP site: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! [WL BAŞVURULARI SİTE ÜZERİNDEN] 


 
En son düzenleme: 14-05-2021, 14:54 Nest RP.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.