You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fivemci
Murchle Paketleri
Evet Arkadaşlar Sunucumda Kullandığım aktif 40 çeken paketimi satışa çıkarıyorum.Açıkcası Fivemi bırakmasaydım kesinlikle satmazdım.Çünkü Bu paketi yaparken İyi bir para harcadım ama bi o kadar da ekmeğini yedim. Fiyatı fivem piyasasına göre bence çok uygun. Buraya görsel eklemiyorum çünkü pakette anlatılacak birçok şey var allta discord adresimi bırakıcam orda tüm özelliklere tüm eklentilere nasıl bir paket alacağınıza dair birçok içerik mevcut aynı şekilde paketi alacak arkadaşlar için yayın açarak paketi en ince ayrıntısına kadar gösterebilirim. Yine sorunuz olursa tüm cevaplarınızı karşılayabilirim.

Bunun yanında kasaba paketimde satışta.Tamamen kasaba yaşantısına uyarlanmış hard ekonomi kasaba araçları herşey kasabaya taşınmış Bir kasaba Roleplay.Bu paketide aynı şekilde discord adresimde en ince ayrıntısına kadar bilgilendirilmiştir. Discord Adresim: murchle4123

NOT:Fivemde paket  alırken babanıza bile güvenmeyin tabiri caizse . Çünkü bundan önceki paketlerimde satış gerçeklesirken müsteriler çok tedirgindi.Çünkü adamlar hep dolandırılmış yok parayı vermiş paketi alamamış yok paket görüldüğü gibi çıkmamış.

Açık söylemem gerekirse bu dünya tek taraflı değil.Ben adamdan 100-200 fazla koparsam nolur koparmasam nolur.Kul hakkı en çok çekindiğim şeydir.Paket neyse paketin karşılığı neyse o. Ne bir eksik Ne bir fazla.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.