Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Fivemci
[b]Herkese merhabalar arkadaşlar, sizlere yeni açtığımız roleplay sunucumuzdan bahsetmek istiyorum.[/b]

Öncelikle Medusa Roleplay, Düzgün rol yapabileceğiniz bir sunucudur. . Sunucumuzun mantalitesi insanları bir kalıp içine sokmadan nasıl rol yapmak istiyorlarsa kurallar dahilinde istedikleri rolü yapmalarıdır.
Sunucumuzda Arkadaşlarımıza Veya Admin kadrosuna kesinlikle öncelik bulunmamakta ve bulunmayacaktır da, eğer bir ekip olarak geldiyseniz -kişi sınırını geçmeyecek şekilde- grubunuzun adını koyup haritada bir yere burası benim bölgem diyebilirsiniz; ancak şunu unutmayın yetkili ekip tarafınca ekiplere karşı yükseltilecek bir tolerans göremezsiniz ve [b]claim[/b]lediğiniz bölgeyi sizden güçlü bir grup elinizden alabilir. Bu [b]grove street[/b] ve [b]forum drive[/b] gibi yerler için de geçerli, hiçbir sokak ömürlük değildir.

[b]Mantık çerçevesi içinde, rol içerisinde bir içerik üretmek istediğiniz zaman admin kadrosundan her zaman tam destek alacaksınız bu yüzden "şu rolü yapabilir miyim, yapsam nasıl olur" diye düşünmeyin. Yapın.
Düzgün rol yaptığınız sürece kurallarada uyduğunuz sürece hiç bir sıkıntı yaşanmayacaktır
[/b].

Amacımız para değildir. Belirli mekanlar ve donate araçlar düzgün rol yapan oyuncularımıza hediye ediyoruz.


Giriş bağlantın : discord.gg/medusarp

Heart Hepinizi Bekliyor Olacağız Gelmezseniz Canınız Sağolsun.
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task