You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

LSMS & EMS Kuralları [FiveM]

LSMS & EMS Kuralları [FiveM]

Yeni Üye
RE: LSMS & EMS Kuralları [FiveM]
  • Doktorlar taksici değildir, mesaide iken kimseyi gitmek istediği yere bırakamazlar.
  • Her doktor kendi ambulansından sorumludur, başıboş bırakılması uyarı sebebidir.
  • Ems mensupları ihbarlarına giderken ambulans kullanmaları zorunludur.
  • EMS mensupları hastanın yerel hastaneye sevk edilmesi gerektiğini söylüyorsa bu; kişinin vakti gelince e çekmesi gerekiyor demektir.
  • Hastanın nabzı ne olursa olsun “Kişi ölmüştür.” , “Kişi hayatını kaybetmiştir.” Gibi komutları kullanıyor ise bu durumda ufak bir rp ile hasta morga kaldırılır. Desteğe çıkılarak CK talebi oluşturulması gerektiği söylenir.
  • EMS mensupları kesinlikle illegal faaliyette bulunamaz. (illegal doktorluk, illegal gelir sağlayan işler, vb.)
  • EMS mensupları dokunulmazdır. İllegal role izinsiz olarak çekilemezler. #illegal-rol-duyuru kanalından izin alınmalıdır.
  • EMS mensuplarına karşı saldırgan (agresif.) rol hakaret vb. davranışlarda bulunmak uyarı sebebidir.
  • EMS mensuplarının istemedikleri kişilere müdahale etmeme hakkı vardır. (Şartlar: Trol, Hakaret, Agresif Rol, EMS mensubunun rolünden kaçanlar.)
  • Hastanede EMS mensuplarınca serum takılan şahıs, serum çıkartılana kadar yerinden kalkamaz, serumu kendisi çıkartamaz. Aksi uyarı sebebidir.
Sunuculara göre farklılık gösterebilir.
[Resim: Fivem.png]
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.