You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Kategori Kuralları ve Örnek Konu

Kategori Kuralları ve Örnek Konu

Fivemci.com
Kategori Kuralları ve Örnek Konu
Ticaret merkezi konularınızı aşağıdaki örneğe benzer şekilde yapabilirsiniz. İyi forumlar.

İçerik & Özellikleri Anlatın

Satış yaptığınız şeylerin alıcılara neler sunabileceğini, yapılabilirse modifikasyon özelliklerini genel hatlarıyla anlatın. İçerikler fotoğraf ve videolarını eklemeyi kesinlikle unutmayın! 

Ücret Belirleme

Ücret belirlemede hazırladığınız şeylerin piyasa ortalamalarında tutmaya çalışın ya da ücreti piyasadan düşük göstererek sürümden kazanın. Tamamen size kalmış.

Güven Kazanmak

İlk satışınız ise 1-2 tane referans vererek kullanıcıların güvenini kazanın, daha önceden satışınız olduysa onlara yaptığınız satışı görsellerle ya da alıcıların yorumları ile göstermeye çalışabilirsiniz. Referans amaçlı iş yaparken müşteri memnuniyetini göz ardı etmeyin. Unutmayın ki bir müşteri size 10 müşteri daha kazandırabilir.

Herkese iyi satışlar.

Kurallar;
  • Teslim alınan Fivem Dosyaları - Kurulum bir süre sonra çalışmıyor, bozuk vs derseniz ve satıcı bize çalıştığını kanıtlarsa ban yaptırımı size uygulanır.
  •  Ücretli bölümde satılan dosyaların ve scriptlerin warez edilmesi-illegal ve 3.şahıs programlarla elden edilen dosyaların satış ve paylaşımını yapmak yasaktır.
  • Kişi ve kişilerle yapılan alışverişler de Fivemci garanti vermemektedir. Tüm sorumluluk size aittir. Fivemci.com sadece aracıdır.
  •  Reklam yapmak, (Forum , Site Tarzı Reklamlar dahil)
  • Adult ve küfürlü içerik paylaşmak yasaktır(+18).
  • Facebook sayfa/profil linki, internet sitesi adresi paylaşmak yasaktır.
  • Forumda başka biri tarafından satılan bir sistem, dosya birebir alınıp farklı biri tarafından satılamaz.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.