Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Fivemci
En son düzenleme: 20-06-2021, 14:57 Eser.
Öncelikle herkese merhaba yeni bir sunucu açıyoruz ve bu sunucuyu açma sebebimiz kendi kafa yapımıza ve ''HARD'' roleplaye uygun sunucuların yok denecek kadar az olmasıdır.
Kendimizden bahsedicek olursak yönetim kadromuz senelerdir roleplay ortamının içinde, en az 6 sene samp-mta hard roleplay geçmişi,bilgisi olan olgun kişilerdir.
Senelerdir roleplay ortamında bulunduğumuz için nelerin yapılması nelerin yapılmaması gerektiğini çok iyi biliyoruz, bizim gibi HARD ortam, kurallar seven, oyuncuların böyle tarzda serverlara hasret olduğunu çok iyi biliyoruz. Bizim amacımız siz oyna tuşuna bastığınızda sizi ikinci gerçek bir hayata sokmaktır ve bunun için gece gündüz çalışıyoruz çalışmaya devam edeceğiz.
Serverimize gelirsek; . Sunucumuzda asla P2W yoktur asla olmayacaktır, sunucumuzda illegalin başında bir aile veya çete yoktur ve olmayacaktır, herkes eşittir ve üstünlüğünü sadece IC yollar ile sağlayabilir yani sunucumuza gelen 10 kişilik ekibe özel aile açıp silah, malikâne verip sivillere üstünlük kurmasına göz yummayacağız. Birlik-Aile ve custom-gang gibi oluşumlar sadece IC olacaktır, discord uygulamasından veya herhangi bir yerden OOC hiç bir işlem YAPILMAYACAKTIR. Tanıştığınız kişilerle 1 hafta sonra birlik veya çete kuramazsınız. Uzun zamandır rol yaptığınız, karakter gelişiminize katkıda bulunan, güvendiğiniz 3-5 kişi ile bir ekip kurabilirsiniz bunda bir sakınca yoktur.
Discord kanalımızda OOC başvuru odaları olmayacaktır. Polis,doktor alımları kemik kadro oluşturulana kadar discord üzerinden başvuru formu ile, oluştuktan sonra IC yolla olacaktır. Doktor ve polis alımı olduğu zaman discord üzerinden bilgilendirileceksiniz ve bu bilgi doğrultusunda gelenlere sınav ve mülakat uygulanacaktır yani foruma yazacağınız hikayenizi ve neden bu mesleği istediğinizi IC yol ile rol içi anlatacaksınız. Yukarıda bahsettiğimiz gibi burada amaçladığımız ''Oyna'' tuşuna bastığınızda dış hayat ile bağınızı tamamen kesmek ve sizi ikinci gerçek bir hayata sokmaktır.
En önemli kısıma geldik sunucumuzda oyun içi yetki sadece belirlenen tek bir kişide olacaktır oda sadece kanıtlı item kayıp olaylarına müdahele edecektir başka kimsede yetki olmayacaktır. Admin power söz konusu değildir.
Diğer konular hakkında bilgi için discord kanalımızda bilgiler mevcut uzun uzun okuyabilirsiniz şimdi serverin içindekilerine geçelim;
Kilitli motel sistemi
Teleportsuz içine girilebilen evler
Ev soygunu imkanı
Bitcoin satın alınabilen telefon sistemi
Vale sistemli telefon
Sorunsuz disc envanter
Fotoğraf çekilebilir,twitter sarı sayfaları
Hobi meslekleri(Tırcılık,pizzacılık,su altı hazine arama,karpuz,üzüm,casino,HACKER SİSTEMİ,banka aracı soygunu,craft sistemi vs vs..)
Spor Salonu,geliştirilmiş polis tablet, düz kontak sistemi,adrenalin iğnesi,paintball,satın alınabilir depo,crafting sistemi,polis gps otomatik takip sistemi
Araç sineması izlenebilir televizyonlar,yeni araç hırsızlığı sistemi,animasyonlu soygun sistemleri,taco mesleği ve taco alanı,npc araç tamir,köşe tut sistemi,itemli bandana
gelişmiş balık tutma, illegal yarış ve dövüş, habercilik binası ve mesleği,kişiye özel düzenlenebilir ev(ikea),night club ve mesleği, eczane sistemi,starbucks,şerif departmanı,
araç parçalama,meth vs vs
Eğer ''HARD'' roleplay diye geçinip discord üzerinden silah satan p2w sunuculardan sıkıldıysanız,admin powerdan sıkıldıysanız,destekte süren kavgalardan sıkıldıysanız,ikinci gerçek bir hayatı yaşamak istiyorsanız ADA V tam size göre discord adresimize girip #sunucu-kurallarını okuyabilirsiniz ve sonrasında whitelist başvurunuzu gönderebilirsiniz.https://discord.gg/j2puW7sscE
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task