You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fivem Soygun Kuralları

Fivem Soygun Kuralları

Yeni Üye
RE: Fivem Soygun Kuralları
= Market Soygunu icin en az 3 kuyumcu icin 5 banka icin 7 polis gereklidir
= Market Soygunu en fazla 3 kuyumcu 4 banka 10 kisiye kadar cikabilir
= Market soygununda max 1 bankada max 3 rehine alınabilir
= Ilk Atesin Soyan Taraftan Gelmesi Zorunludur . Gerekirse 30dk suren kovalamaca olsun ilk ates soygunculardan gelecek !
= En Az 5 Dakikalik bir kovalamacadan sonra hooda kacılabilir
= Soygun esnasında yani sure islerken dısarıdan müdahale yasaktır
= Polisler rehinenin güvenliği için soyguncuların dediği her şeyi makul olduğu sürece yapmak zorundadır.
= Rehine kendi adamınız olamaz.
= İki tarafında yapılan rolden keyif alması için rol paslanması zorunludur.

KUYUMCU VE BANKA SOYGUNLARI İÇİN LSPD İZİN ALINACAKTIR
~Kişi Soyma Kuralı ~ Bulundurmanız Gereken İtemler ; - Kelepçe - Silah Bu İki İtem Üzerinizde Yoksa Herhangi Bir Kişiyi Soyamazsınız.
Soyduğunuz Adamları Öldüredebilirsiniz veya bayıltadabilirsiniz. O sizin Rol paslamanıza kalmış bir şey.
( /me unutturucu iğne vurur Tarzında Rol Yapmanız Lazım )

• Kişiyi Soyarken Sadece Üstünde Olan Eşyaları İstemek Zorundasınız İban Veriyorum Bankama Para At Diye Bir Saçmalık Yoktur. Aynı Kişi Gün İçerinde 4 veya Daha Fazla Soymak yasaktır.
[Resim: Fivem.png]
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.