You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

FiveM Script - Konu Açma Kuralları

FiveM Script - Konu Açma Kuralları

Fivemci.com
FiveM Script - Konu Açma Kuralları
Forumun düzenini ve kullanışlılığını arttırmak adına script paylaşırken lütfen aşağıda ki kurallara uyalım. Aksi taktirde konular silinecektir.

1-) Scripti kısa cümleler ile açıklayın ve bilgi verin.

Paylaşacağınız scripti açıklamak indirmek isteyen kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırır. Açıklama yapmak bir çok soru almanızın da önüne geçer.

2-) Scriptin çalışması için gerekli diğer script vb. şeyleri belirtin.

Scripti indiren kullanıcılar da scriptin sorunsuz çalışması için gerekli diğer konular hakkında da bilgi vermelisiniz. Sorun yaşamak kimse istemez. Aynı şekilde konunun altında ''Bu script bozuk çalışmıyor'' vb. yorumları görmek istemiyorsanız bunları belirtin.

3-) Görsel ekleyin.

Script hakkında görsellerinizi ekleyin. Scripti kullanmak isteyen kullanıcılar, script hakkında bilgi sahibi olsalar bile gözle görülür bir şey görmek ister. Herkes ne kuracağını bilmek ister.


Lütfen kurallara uyalım aksi taktirde konularınız kaldırılacaktır!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.