Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Fivemci
En son düzenleme: 15-04-2022, 17:14 kapkarakartal.
Prestige Roleplay olarak eğlenceli ve kaliteli RP çerçevesinde stabil ve interaktif bir sunucu elde etme hedefiyle 28 Kasım 2020 tarihinden beri Türkiye'de hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Prestige Roleplay kurucuları olarak Türkiye sunucularında eksik gördüğümüz düzeni ve ciddiyeti Global sunucumuzdan gelen tecrübemizle getirmek istedik. Yönetim ekibimiz diğer sunucular kadar geniş değildir, bütün yöneticilerimizi özenle seçmeye ciddiyet veriyoruz. Sunucumuzda diğer sunucularda bulunan "" Yönetici Dokunulmazlığı "" bulunmamakta. Bizde herkes cezalandırılabilir, yönetimimizde düzene ve ciddiyete çok önem vermekteyiz. Rol içerisindeki başvurulardan, legal veya illegal içindeki sistemlere kadar liyakat ve düzeni aramıza katıldığınızda fark edeceksinizdir.
Sunucumuz tecrübeli developerlar tarafından geliştirilmekte ve sunucunun performansını çok önemsemekteyiz. Gün geçtikçe hem oyuncularımızın isteklerini yerine getirmek hem de sunucumuzdaki bütün oyuncular için stabil bir performans yakalamaya çalışıyoruz. Sunucumuza yeni gelen oyuncuların çoğu bir FPS artışından veya stabilizasyonundan bahsetmekte. Sunucumuzu FiveM Orjinal Anlaşmalı şirketi olan ZAP Hosting den elde etmekteyiz. İçeri oyuncu alırken yeni güncellememizle gelen zor bir test prosedürü bulunmakta. Bu yeni prosedürle beraber sunucumuza giriş yapmak isteyen oyuncuların %76 sını geri çevirmekten korkmuyoruz. Çünkü Prestige Roleplay olarak oyuncu sayısını değil içerde dönen rolün kalıtesini önemsiyoruz.
Prestige Roleplay sunucusunda arkadaşlarına bir çete başvurusu yap ve Güney Los Santos veya Lost MC rollerini kap! Çete rolleri olarak Gun-RP nin olabildikçe düzenli dönmesine çok özen göstermekteyiz. Kurallarımızda göreceğiniz gibi çete rolü oldukça titiz yapılması gereken röllerdendir.Bundan dolayı denetimimizi bu noktada çok yüksek tutuyoruz. Devam edicek olursak, bugün Grove Street Families olup Uzi üretmeye başlayabilirsin, veya Lost MC olup meth ticareti ve küçük shotgunlar üretebilirsin. Ballas olup uyuşturucu ticareti, Vagos olup amigolarınla son ses sokakları turla ve uyuşturucu yap! Kendin laboratuvarları oyunun içinde bul uyuşturucuları çetelerden gizlice elde et ve sat. 4 adet uyuşturucu bulunmakta. Bunların 3 ü için bir satış sistemi bir tanesi için diğer hiçbir sunucuda bulunmayan yeni Drive&Sell yöntemi bulunmakta.
Bir illegal oluşumda en az 6, en fazla 12 kişi olabilirsiniz bunun sonucunda verdiğimiz destekler aşşağıdaki gibidir;
6 kişilik çeteye 1 primo 1 van sonradan gelen 4 kişi için 1 araç daha.Aramıza Katılmanız İçin Discord Adresimiz Aşşağıdadır.


Discord Adresimiz;
discord.gg/prestigeroleplayAlıntı
1 Ziyaretçi
Task