You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fivem Mixing Nedir?

Administrator
RE: Fivem Mixing Nedir?
Fivem Mixing Nedir?

Online oyun severler için Gta 5 özellikle vazgeçilmez oyun seçenekleri arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra birbirinden farklı oyun severlere farklı deneyimler yaşatmaktadır.

Oyunu oynamak isteyenler için fivem mixing nedir? Gibi pek çok farklı soru akıllarda yer etmektedir. Yenilenen serisi kullanıcılar birbirinden farklı rol seçenekleriyle farklı deneyimlerin keyfini çıkartmaktadır.

Mixing oyunda rollerin karıştırılması anlamına gelmektedir. Sahip olduğunuz rolün dışında farklı biri gibi davranmanız anlamına gelir. Oyunda özellikle sahip olduğunuzu rolün gerektirdiği şekilde hareket etmeniz gerekmektedir. Oyuncuların rollerinin gerektirdiklerini yerine getirmek yerine rolün dışına çıkmaları halinde mixing olarak adlandırılmaktadır. Polis olan birinin mafya gibi davranması şeklinde oluşmaktadır.

Fivem Nedir?

Gta 5 severler için hazırlanmış olan yeni oyun serisidir. Çoklu oyuncu şeklinde oyunun oynanmasını sağlamaktadır. Özel kullanıcıların çok sayıda farklı rol seçeneği üzerinden tercih yapmasına olanak sağlamaktadır. Oyun hakkında detaylı bilgi almak isteyenler fivem turk platformu dilediğiniz aradığınız soruların cevaplarını ulaşmanızı sağlamaktadır. Oyunu ilk defa oynayacak olanlar ya da oyunda kullanılacak terimler gibi birbirinden farklı konularda bilgi almak isteyenler için yapılmıştır.

Birbirinden farklı kategoriler üzerinden yapılacak olan incelemeler sayesinde kullanıcılar istedikleri bilgilere kolayca ulaşım sağlamaktadır. Aynı zamanda araştırma yapmayı sevenler sahip oldukları bilgileri diğer oyuncularla paylaşmak için onun üzerinden içerik paylaşımı yapabilmektedir. Platforma erişim sağlamak isteyenlerin gerekli kayıt işlemlerini gerçekleştirmeleri halinde almış oldukları kullanıcı bilgileri ile sisteme girişi sağlanmaktadır.

Fivem Forum

Türkiye'de ilk ve tek olan fivem forum sayesinde oyunla ilgili ilgi çekebilecek her türlü konuda bilgi almanız sağlanmaktadır. Aynı zamanda özellikle oyun severlerin bir araya getirilmesi amaçlanmaktadır. Bu sayede sohbet etme imkanı sunulmaktadır. Oyunda tercih edebileceğiniz çok sayıda farklı rol seçeneği bulunmaktadır. Aynı zamanda tercih etmiş olduğunuz rollerin yanı sıra yapmış olduğunuz tercihlere göre kullanabileceğiniz çok sayıda farklı terim oluşmaktadır.

Detaylı inceleme yapmak ve oyunu daha iyi anlamak isteyenler için forum üzerinden yapılan paylaşımlar etkili olmaktadır. Devamlı olarak güncellenen konu başlıkları sayesinde oyun severler aradıkları bilgilere kolayca ulaşmaktadır. Forum yönetimi tarafından belirlenmiş olan kriterler dahilinde sohbetler saygı çerçevesi içerisinde yapılmaktadır.

Fivem Terimleri Nelerdir?

Oyunda kullanılan çok sayıda farklı terim bulunmaktadır. Her terimin ne anlama geldiği merak edilmektedir. Oyuncuların yapmış oldukları her işlem farklı bir terim ile açıklanmaktadır. Out Of Character (OOC), In Character (IC), Vehicle Deatch Match (VDM), Random Death Match (RDM), Meta Gaming, Mixing Nedir, New Life Rule (NLR), Fear RP, Revenge Kill (RK), CombatLog Nedir, Revenge Kill (RK), Power Gaming (PG) bu terimlerden bazılarıdır.

Oyuncuların özellikle oyunda yer aldıkları süre zarfında yapabilecekleri veya yapamayacakları bazı tercihler bulunmaktadır. Yapmanız durumunda yönetici tarafından ceza alabileceğiniz seçenekler söz konusu olmaktadır. Bu nedenle fivemforumu dilediğiniz her durumda daha detaylı bilgi alarak yapacağınız tercihleri uygun şekilde yönlendirmenizi sağlamaktadır.
KURALLARA UYALIM !
Bir umuttur Yaşamak ?
[Resim: daStqy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.