You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fivem Key Nedir? Fivem Key Hakkında Tüm Bilgiler

Fivem Key Nedir? Fivem Key Hakkında Tüm Bilgiler

Fivemci
Fivem Key Nedir? Fivem Key Hakkında Tüm Bilgiler
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Fivem Key nedir onu anlatacağım.

Öncelikle 3 çeşit Fivem key mevcuttur. Bunların her biri farklı özelliklere sahiptir. Bu keylerin adı sırasıyla Argentum, Aurum, Platinum.

Şimdi bu keyler ne işe yarar onu belirteyim. Öncelikle sunucu açtığınızda sunucunun ücretsiz olarak yani key kullanmadan maksimum 48 kişi destekler. Eğer siz sunucunuza daha fazla insan girebilsin istiyorsanız bu keylerden satın almak zorundasınız.

Önemli Not: Bu keyleri asıl satan platform Cfx'dir yani FiveM platformunun geliştiricisi. Bunun dışında ucuza satmak isteyen arkadaşlarda olabilir. Fakat güvenilir kişilerden alışveriş yapmalısınız.

Şimdi size keylerin her biri ne işe yarıyor onu belirteyim.

FiveM Argentum Key - Sunucu limitinizi 64 kişiye çıkarır. OneSync özelliğini aktif eder.
Fivem Aurum Key - Sunucunuzu 64 kişiye çıkarır. Premium yani EUP kıyafetlere erişim hakkı verir. Fivem Serverlist kısmında altın rengi server adı kullanabilirsiniz.
Fivem Platinum Key - Sunucunuzu 128 kişiye çıkarır. Aurum Key'in tüm özelliklerine sahiptir ek olarak Serverlist üzerinde sunucunuzu yukarı çıkartabilirsiniz ve kırmızı renk server adı kullanabilirsiniz.

Peki bu Fivem keyleri orijinal olarak nereden satın alabiliriz diyorsanız orası da Cfx'in adresi. Aşağıdaki link üzerinden fiyatları ve detayları inceleyebilirsiniz.

İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.