Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Fivemci
Merhaba arkadaşlar, bugün sizlere Fivem Key nedir onu anlatacağım.

Öncelikle 3 çeşit Fivem key mevcuttur. Bunların her biri farklı özelliklere sahiptir. Bu keylerin adı sırasıyla Argentum, Aurum, Platinum.

Şimdi bu keyler ne işe yarar onu belirteyim. Öncelikle sunucu açtığınızda sunucunun ücretsiz olarak yani key kullanmadan maksimum 48 kişi destekler. Eğer siz sunucunuza daha fazla insan girebilsin istiyorsanız bu keylerden satın almak zorundasınız.

Önemli Not: Bu keyleri asıl satan platform Cfx'dir yani FiveM platformunun geliştiricisi. Bunun dışında ucuza satmak isteyen arkadaşlarda olabilir. Fakat güvenilir kişilerden alışveriş yapmalısınız.

Şimdi size keylerin her biri ne işe yarıyor onu belirteyim.

FiveM Argentum Key - Sunucu limitinizi 64 kişiye çıkarır. OneSync özelliğini aktif eder.
Fivem Aurum Key - Sunucunuzu 64 kişiye çıkarır. Premium yani EUP kıyafetlere erişim hakkı verir. Fivem Serverlist kısmında altın rengi server adı kullanabilirsiniz.
Fivem Platinum Key - Sunucunuzu 128 kişiye çıkarır. Aurum Key'in tüm özelliklerine sahiptir ek olarak Serverlist üzerinde sunucunuzu yukarı çıkartabilirsiniz ve kırmızı renk server adı kullanabilirsiniz.

Peki bu Fivem keyleri orijinal olarak nereden satın alabiliriz diyorsanız orası da Cfx'in adresi. Aşağıdaki link üzerinden fiyatları ve detayları inceleyebilirsiniz.

https://www.patreon.com/fivem
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task