You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fivem Geliştirilmiş Motel scripti

Fivem Geliştirilmiş Motel scripti

Fivemci
Fivem Geliştirilmiş Motel scripti
Script alınıtıdır Ben sadece sizlere ulaştırmak için ekledim Smile


Komutlar Ve açıklamalar
  • /mkira: Motel odasının kapısındayken yazarsanız motel kiralamaya yarar.

  • /mkilit: Motel kapınızı kilitlemeye yarar.

  • /mdolap: Motel envanterinizi ve kıyafet menüsünü açmaya yarar.

  • /moda: Motel odanızın yönetim menüsünü açmaya yarar.

  • /motelver: Motel odanızı başka biriyle paylaşmanıza yarar.

  • /moteliptal: Motel kapınızın önündeyken yazarak motel sözleşmenizi iptal edebilirsiniz.
         Video Linki:İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
         İndirme Linki: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Motel'in ve Key scriptinin databesini oluşturmak için diazmotel ve diazmotelkey scriptinin Config.lua dosyasından bir kaç düzenleme yapmalısınız.


Yapmamız gereken düzenleme ise Config.AutoDatabaseCreator = false bu satırdaki false'u true'ya çevirmektir.Aynı işlemi iki configden de yaptıktan sonra serverınızı başlatın ve her şey tamamlandıktan sonra yani database oluşturulduktan sonra yaptığımız true'ları false'a çevirmemiz gerekiyor.Bunun sebebi ise serverı her başlattığınızda database oluşturmasını engellemek.Database'in oluşturulduğuna emin olun.Tekrar söylüyorum SCRİPT BANA AİT DEĞİLDİR! Sadece düzenlemesi bana aittir.Scripti yazanın ellerine sağlık

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.