You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Fivem Bağlantı Başarısız Sorununun (Çözümü)

Fivem Bağlantı Başarısız Sorununun (Çözümü)

Fivemci
RE: Fivem Bağlantı Başarısız Sorununun (Çözümü)


Arkadaşlar gece Fivem'de servere girip rol yapmak istedim bu sorunla karşılaştım."SteamID Bulunamıyor, Lütfen Fivem'i Steam ile yeniden başlatın veya Steam zaten açıksa beş Steam'i yeniden başlatmayı deneyin."diye bir sorun alıyorum. Steam'den çıktım tekrar girdim buna ragmen olmadı, beta falan diye bir şey var ona baktım beta zaten bende açık değilmiş ben de dedim bari açıyım açtım sonra kapattım tekrar olmadı.

Çözüm yolu izleyin: FiveM kapatın ve sonra Steam'ı açın ve daha sonra FiveM açın genellikle bu sorun bu şekilde düzeliyor arkadaşlar buna ragmen hata alıyorsanız yorumda belirtin.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.