You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

erbay-kokain | Sıfır Yazılmış Kokain Scripti

erbay-kokain | Sıfır Yazılmış Kokain Scripti

Fivemci
erbay-kokain | Sıfır Yazılmış Kokain Scripti
Merhaba,1 günlük çalışma sonucu kokain scripti yaptım,umarım yararlı olur.

Meslek Aşamaları
-'Kokain Toplama' noktasına gidip [E] basarak kokain toplarsınız.
-'Jelatin Üretme' noktasına gidip [E] basarak jelatin üretirsiniz.
-Jelatin'i kullanırsınız ve bir skillbar karşınız çıkar eğer yapar iseniz Hazır Kokain alır yapamaz iseniz jelatin silinir.
-Elde ettiğiniz 'Hazır Kokain''i 'Kokain Alıcısı''na satabilir veya kullanabilirsiniz.Kullandığınızda canınız dolar ve hızlı koşmaya başlarsınız.


Özellikler
-Satılan itemlar loglanır ve belirlediğiniz discord adresine logu gönderilir.
-Script kullanılmıyorken 0.01ms ile çalışmaktadır.
-Config dosyasından blipleri kapatıp açabilir,animasyon sürelerini belirleyebilir,toplama/üretme konumlarını değiştirebilir,item etki sürelerini değiştirebilirsiniz,kokain fiyatını değiştirebilir,discord logunu açıp kapatabilirsiniz.


Gereksinimler
-Progres Bar | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
-Progres Bar VT | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
-Mythic_progbar | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
-Mythic_progbar VT | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
-Reload Skillbar | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
-Reload Skillbar VT | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!


Not // server.lua lisanslıdır ve scriptin ismini değişmeniz durumunda script çalışmayacaktır.
Not 2 // Script ismini erbay-kokain yapınız.
Not 3 // Paylaştığım scriptlerin 2'sininde meslek şeklinde olma sebebi mesleklerin hepsini paylaştığım scriptleri kullanarak meslekleri tamamlamanızı istemem,daha sonra farklı tür scriptlere geçeceğim.

İndirme Linki : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Showcase : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

Ulaşabileceğiniz discord Adresim : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Discord : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!
Github : İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.