You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Domain Açık Arttırma Kategorisi Zorunlu Şablon

Domain Açık Arttırma Kategorisi Zorunlu Şablon

Yeni Üye
RE: Domain Açık Arttırma Kategorisi Zorunlu Şablon
Domain Adı : Açık arttırmaya çıkaracağınız alan adının yazılması zorunludur.
Kayıt Tarihi : Domainin kayıt tarihinin yazılması zorunludur. Arşiv kaydı, ilk kayıt tarihi vb. tarihler yanıltıcı olduğundan ek bilgi kısmına yazılabilir.
Bitiş Tarihi : Domainin sona erme tarihinin yazılması zorunludur. Açık arttırmayı kazanan kişinin Domain + renew (tekrar kayıt, uzatma) ücreti ödeyip ödemeyeceğini bilmesi içindir.
Kayıt Firması : Domainin kayıtlı bulunduğu firma (godaddy, enom, turkticaret vb..) yazmak zorunludur.
Transfer Ücreti : Dış firmaya aktarılacak ise ücretin tarafınızca karşılanıp karşılanmayacağını alan kişinin bilmesi içindir.
Başlangıç Fiyatı : Açık arttırma başlangıç fiyatı yazmanız zorunludur.
Açık Arttırma Bitiş Tarihi : Son teklif + 6 saat MİNİMUM, Son teklif + 48 saat MAKSİMUM süredir. Konuda belirtilmesi zorunludur.
Minimum Artış : Minimum 1 TL olarak belirlenebilir. 1.70 TL, 3,65 TL gibi minimum artış kabul edilmeyecektir.
Hemen Al : Açık arttırma konularında HEMEN AL fiyatı BELİRLEMEK ZORUNLUDUR. PM yada TEKLİF VER şeklindeki hemen al bilgisi vermek YASAKTIR.
Ödeme Yöntemi : Kazanan kişinin yapacağı ödemeyi, hangi banka yada yöntem ile size yapması gerektiğini belirtmek zorunludur.

Özel Notlar : Burada domain hakkında veya satışın gerçekleştirilmesi ile alakalı bilgiler net bir şekilde belirtilmelidir.

Kod:
Domain Adı :
Kayıt Tarihi :
Bitiş Tarihi :
Kayıt Firması :
Transfer Ücreti :
Başlangıç Fiyatı :
Açık Arttırma Bitiş Tarihi :
Minimum Artış :
Hemen Al :
Ödeme Yöntemi :
Özel Notlar :
[Resim: Fivem.png]
İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! - İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.