Skip to main content

Fivemci.com F.

Topluluk

Fivemci - Fivem Forum - FivemTürk'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

970x90
Fivemci
En son düzenleme: 14-12-2021, 07:12 bulutes.
[b]Ön Bilgilendirme: [/b]Sunucumuz Arcade üzerine kurulmuş bir sunucudur. 1 Haftalık sunucumuzda güncel scriptler ve farklı sistemler bulunmaktadır. Şimdiye kadar oynamış hiçbir oyuncumuzdan da FPS konusunda şikayet almadık. Aile, Mafya, Kartel, Baron, Gang, Holding kavramlarının olmadığı sadece arkadaşlık ortamı ve ekip mantığıyla çalışan sunucumuzda keyif alacağınızın garantisini veriyoruz. Sıcak ve samimi ortam ile deneyimli yetkili kadromuzla sizlere kapımız hep açık.

[b]Ekip Alımları: Sunucumuza LSPD - EMS ekibi arıyoruz. Sizler de sunucumuzda LSPD - EMS olarak yer almak istiyorsanız discord üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/b]

[b][Resim: cloudrpgrayzdesigns_2.jpg][/b]
[b][Resim: arkadasortam.jpg][/b]
[b][Resim: legalmeslekler.jpg][/b]
[b][Resim: soygunlar.jpg][/b]
[b][Resim: aracparcalama.jpg][/b]
[b][Resim: craftsistemi.jpg][/b]
[b][Resim: illegalev.jpg][/b]
[b][Resim: kosetut.jpg][/b]

Alıntı
Administrators
Görseller harika. Eminim sunucuda böyle güzeldir. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Lütfen forum kurallarına aykırı davranmayalım.
Teşekkürler.
[Resim: daStqy.gif]
Alıntı
Fivemci
Mafya, çete gibi sunucuyu gunrp ye çeviren oluşumların olmaması gerçekten çok güzel olmuş, bu sayede daha güzel bi sosyal rol dönebileceğini düşünüyorum. Bu yolda başarılar dilerim. Umarım sevilen bir sunucu olursunuz.
Alıntı
1 Ziyaretçi
Task