You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Cloud Roleplay | Aile, Mafya, Çete, Holding, Kartel, Baron YOK!

Cloud Roleplay | Aile, Mafya, Çete, Holding, Kartel, Baron YOK!

Fivemci
Cloud Roleplay | Aile, Mafya, Çete, Holding, Kartel, Baron YOK!
[b]Ön Bilgilendirme: [/b]Sunucumuz Arcade üzerine kurulmuş bir sunucudur. 1 Haftalık sunucumuzda güncel scriptler ve farklı sistemler bulunmaktadır. Şimdiye kadar oynamış hiçbir oyuncumuzdan da FPS konusunda şikayet almadık. Aile, Mafya, Kartel, Baron, Gang, Holding kavramlarının olmadığı sadece arkadaşlık ortamı ve ekip mantığıyla çalışan sunucumuzda keyif alacağınızın garantisini veriyoruz. Sıcak ve samimi ortam ile deneyimli yetkili kadromuzla sizlere kapımız hep açık.

[b]Ekip Alımları: Sunucumuza LSPD - EMS ekibi arıyoruz. Sizler de sunucumuzda LSPD - EMS olarak yer almak istiyorsanız discord üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.[/b]

[b][Resim: cloudrpgrayzdesigns_2.jpg][/b]
[b][Resim: arkadasortam.jpg][/b]
[b][Resim: legalmeslekler.jpg][/b]
[b][Resim: soygunlar.jpg][/b]
[b][Resim: aracparcalama.jpg][/b]
[b][Resim: craftsistemi.jpg][/b]
[b][Resim: illegalev.jpg][/b]
[b][Resim: kosetut.jpg][/b]

[b]İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir! | İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir![/b]
En son düzenleme: 14-12-2021, 07:12 bulutes.
Administrator
RE: Cloud Roleplay | Aile, Mafya, Çete, Holding, Kartel, Baron YOK!
Görseller harika. Eminim sunucuda böyle güzeldir. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Lütfen forum kurallarına aykırı davranmayalım.
Teşekkürler.
[Resim: daStqy.gif]
Fivemci
RE: Cloud Roleplay | Aile, Mafya, Çete, Holding, Kartel, Baron YOK!
Mafya, çete gibi sunucuyu gunrp ye çeviren oluşumların olmaması gerçekten çok güzel olmuş, bu sayede daha güzel bi sosyal rol dönebileceğini düşünüyorum. Bu yolda başarılar dilerim. Umarım sevilen bir sunucu olursunuz.İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.