You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Astra Roleplay │Hard Rp

Fivemci
Astra Roleplay │Hard Rp
◆ASTRA ROLEPLAY YENİ SEZON ÇOK YAKINDA SİZLERLE◆

►2020 Ağustos ayında başladığımız bu yola birkaç ay sonra ara vermiştik. Uzun bir aradan sonra Astra Roleplay V3 olarak sizlerin karşısına tekrar çıkıyoruz. Fakat bu sefer daha deneyimli bir yönetim kadrosuna, daha bilgili bir geliştirici ekibine ve daha gerçekçi bir rol anlayışına sahibiz.

▼Sunucumuzun Özellikleri:

Gelişmiş Çoklu Karakter Sistemi
(İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Gelişmiş Spawn Sistemi (İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Sunucumuza Özel Launcher

Metadatalı Araç Anahtarı ve Gelişmiş Düzkontak Sistemi

Kendi Yazdığım Gelişmiş Araç Vergi Sistemi (İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Kendi Yazdığım Yan Meslek ve Borsa Sistemi (Bir eşya satıldığında onun fiyatı düşer, diğerlerinin artar.) (İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!)

Gelişmiş GPS Sistemi

Gelişmiş Motel Sistemi

Stoklu Galeri Sistemi

ALT Tuşuyla Etkileşim Sistemi

Gelişmiş Polis Tableti (Örn: Tabletten olay bilgisi girdiğinizde ceza miktarı kişiye direkt olarak kesilir.)

İtemli Kelepçe Sistemi

Birçok İllegal Soygun

Madde X Sistemi

►Siz de adaletli ve adil bir sistem içinde kaliteli Hard roleplay oynamak istiyorsanız sizi de sunucumuza bekliyoruz.

✦Discord: İndirme linklerini görebilmek için sitemize üye ol manız veya giriş yapmanız gerekiyor.Sitemize üyelikler ücretsizdir!

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren fivemci.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.