You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

Ark Survival Fps artırma kodu

Ark Survival Fps artırma kodu

Administrator
RE: Ark Survival Fps artırma kodu
ARK Survival Evolved FPS Arttırma
Dinozorların hayatta kalma oyunu olan ARK: Survival Evolved, endüstrinin en büyük hitlerinden biri haline geldi. Oyun, ancak yalnızca steam Early Access'te mevcut olan bir bilgisayar sadece haftada bir milyon kopya sattı. Bu Wildcard stüdyolarının yaratılması mükemmel ve pek çok oyuncu glitches ve optimizasyon sorunları günlük olarak karşılaşıyor ve bu durumun değişmesi kesinlikle mümkün. Bu sorunla başa çıkmaktan başka seçeneğimiz yok. Bu nedenle, ARK' nıza yapmanız gereken küçük ayarlar söyleyeceğim.

Yapmanız gereken ilk şey; oyunun ayarlarını girin. Bunu yapmak için, steam kitaplığınızdaki oyun üzerinde sağ fare düğmesini tıklayın, Ayarlar sekmesine, ardından Genel'e gidin ve Başlatma Seçeneklerini Ayarla' ya gidin. Pencere göründüğünde, aşağıdaki komutu kopyalayıp yapıştırın:
-ZENLEVARABILECELER -sm4 -d3d10

Bunu yaparak oyunumuzun tüm CPU çekirdeğini kullanmasını sağlıyoruz. Bu olmazsa, animasyonların aksaklığına neden olabileceğinden varsayılan ayarları geri yüklemek iyi olur. Bu komut bir şey daha yapıyor - oyunu 5 ve DirectX 10 kütüphaneleri yerine Shader Model 4 kullanmaya zorluyor. Bunun sayesinde, grafiklerin fazla değişmeyeceği halde performans daha da artıyor.

ARK: Survival DirectX 10 ve Shader Model 4.0 kullanılarak geliştirildi.

Bir şey daha. Bilgisayarınızda 16GB'dan daha az RAM olursa, şu komutu kullanın:
-ZENLEVARABILECELER -sm4 -d3d10 -nomansky -lowmemory
KURALLARA UYALIM !
Bir umuttur Yaşamak ?
[Resim: daStqy.gif]

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.