You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ADALET BAKANLIĞI (AVUKATLIK & ADALET BAKANI ) MESLEĞİ VE HARİTASI

ADALET BAKANLIĞI (AVUKATLIK & ADALET BAKANI ) MESLEĞİ VE HARİTASI

Üye
RE: ADALET BAKANLIĞI (AVUKATLIK & ADALET BAKANI ) MESLEĞİ VE HARİTASI
Merhaba bugün sizlere kendi sunucumdaki oyuncularımın isteği üzerine avukatlık ve adalet bakanlığı mesleği yapmak isteyen arkadaşlar ve polis merkezine gittikten sonra avukatların ve hakimlerin duruşma salonunda kime ne kadar ceza verileceğine dair bir rol döndürmek amacıyla editlemiş olduğum bu scripti size yararlı olması amacıyla paylaşıyorum illa ki işine yarayan 3 5 kişi çıkar.Özelliklerine geçtiğimizde ise içinde o kadar fazla bişey yok fakat siz bunları ekleyebilirsiniz ben F6 meslek menüsünü kapattım dilerseniz client/main.lua dosyasından açabilirsiniz.
Mekan olarak Polis Karakoluna yakın bir mekan seçip dosyanın içine attım Github'taki kurulum adımlarını takip ettiğiniz taktirde sorunsuz bir kurulum ve kullanım sağlayacaksınızdır.
Gereksinimler
  • esx_billing
  • esx_society
  • esx_datastore
  • esx_identity
  • esx_policejob
Avukat kıyafetlerini avukat kıyafeti olacak şekilde ayarladım dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
[Resim: screenshot_3-png.14414]Mekan bu şekildedir.

İndirme Linki:Github

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.