You need to enable JavaScript to run this app.

Skip to main content

ACIKDEVRE.NET - Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Bilgi Platformu

ACIKDEVRE.NET - Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Bilgi Platformu

Yeni Üye
RE: ACIKDEVRE.NET - Elektrik ve Elektronik Teknolojisi Bilgi Platformu
Elektrik-Elektronik Teknolojisi Bölümü geniş bir ilgiye muhatap olmakta ve oldukça geniş bir iş potansiyeline sahip olmasından dolayı tercih edilen teknoloji birimlerinin başında gelmektedir.

Kuruluşumuzun amacı, misyonu gereği profesyonel hizmeti, kalifiye yönetim ekibi ile etkin hizmet anlayışı içerisinde gerekli uygun kaliteyi size sunmaktayız.

Ziyaretçilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetin her açıdan beğenilmesi, kalite, güvenli bulunması ve tercih edilmesi ACİKDEVRE.NET yönetiminin amacı ve gururudur.

Sizler de bu dinamik, baş döndüren ve heyecan verici gelişmelerin sadece bir izleyicisi değil, bu teknolojileri şekillendiren ve geliştiren bir Elektrik-Elektronik Teknolojisi hakkında bilgi sahibi olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ACİKDEVRE.NET EKİBİ

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Fivem Türk Forumu - Fivem Server List sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.K'nın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Sitemiz hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri bağlantısından bize ulaşıldıktan en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmenlikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.